Основна школа „Ћеле-кула“ Ниш2021-02-17T18:39:48+01:00
2102, 2021

Општинско такмичење из енглеског језика – резултати, тестови и кључеви

21. фебруара 2021|Обавештења|

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Коначне резултате са Општинског такмичења из енглеског језика можете погледати кликом на линк: Коначни резултати са Општинског такмичења из енглеског језика

ТЕСТОВИ И КЉУЧЕВИ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „општа катеорија“

Кључ за тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Кључ за тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „општа катеорија“

Тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „специјална катеорија“ можете погледати кликом на линк: Тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „специјална катеорија“

Кључ за тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „специјална катеорија“ можете погледати кликом на линк: Кључ за тест са Општинског такмичења из енглеског језика – „специјална катеорија“

2002, 2021

Општинско такмичење из других страних језика – резултати, тестови и кључеви

20. фебруара 2021|Обавештења, Резултати, тестови и кључеви|

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ИЗ ДРУГИХ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

Коначне резултате са Општинског такмичења из других страних језика можете погледати кликом на линк: Коначни резултати из других страних језика

ТЕСТОВИ И КЉУЧЕВИ ИЗ ДРУГИХ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

Немачки језик

Тест са Општинског такмичења из немачког језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Тест са Општинског такмичења из немачког језика – „општа катеорија“

Кључ за тест са Општинског такмичења из немачког језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Кључ за тест са Општинског такмичења из немачког језика – „општа катеорија“

Италијански језик

Тест са Општинског такмичења из италианског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Тест са Општинског такмичења из италијанског језика – „општа катеорија“

Кључ за тест са Општинског такмичења из италијанског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Кључ за тест са Општинског такмичења из италијанског језика – „општа катеорија“

Руски језик

Тест са Општинског такмичења из руског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Тест са Општинског такмичења из руског језика – „општа катеорија“

Кључ за тест са Општинског такмичења из руског језика – „општа катеорија“ можете погледати кликом на линк: Кључ за тест са Општинског такмичења из руског језика – „општа катеорија“

1702, 2021

Општинско такмичење из страних језика – комисије за преглед тестова и дежурство

17. фебруара 2021|Комисије за преглед тестова и дежурство, Обавештења|

20.02.2021.

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

Немачки језик

1. Јасмина Бођанац Дудић, ОШ „Душан Радовић“

2. Ивана Обрадовић, ОШ „Десанка Максимовић“, Чокот

3. Ивана Кнежевић, ОШ „ Стефан Немања“

4. Ана Костадиновић, ОШ „Мирослав Антић“

Италијански језик

1. Јелена Јелић, ОШ „Душан Радовић“

2. Душан Бабић, Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“

3. Јелена Спасов, Гимназија „Светозар Марковић“

Руски језик

1. Наташа Цакић, ОШ „Први мај“,Трупале

2. Снежана Павловић, ОШ „Аца Синадиновић“, Лоћика

3. Зорица Миленковић, Прва нишка гимназија „Стеван Сремац“

ДЕЖУРСТВО

Учионица 1

1. Ивана Илић, ОШ „Радоје Домановић“

2. Дамјан Ђорђевић, ОШ „Ћеле-кула“

Учионица 2

1. Тамара Николић, ОШ „Душан Радовић“

2. Јелена Пејчић, ОШ „Ћеле-кула“

Учионица 3

1. Марија Костадиновић, ОШ „Бубањски хероји“

2. Марија Ђорђевић, ОШ „Ћеле-кула“

Учионица 4

1. Славица Вучковић, ОШ „Ћеле-кула“

2. Сузана И. Стаменковић, ОШ „Ћеле-кула“

Учионица 5

1.Ана Ђорђевић, ОШ „Коле Рашић“

2. Христина Панић, ОШ „Вожд Карађорђе“

Учионица 6

1. Бојана Илић, ОШ „Свети Сава“

2. Татјана Јандрић, ОШ „Ћеле-кула“

Учионица 7

1. Анита Богдановић, ОШ „Ћеле-кула“

2. Марија Јелић, ОШ „Ћеле-кула“

21.02.2021.

КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

Енглески језик

1. Данијела Јевтић, ОШ „Радоје Домановић“

2. Јована Јовановић, ОШ „Цар Константин“

3. Соња Јовановић, ОШ „Чегар“

4. Драгана Обрадовић, ОШ „Бранко Миљковић“

5. Габријела Поповић, ОШ „Краљ Петар I“

6. Даниела Милојевић, ОШ „Иван Горан Ковачић“

7. Александра Златковић, ОШ „Свети Сава“

8. Марија Миљковић, ОШ „Мирослав Антић“

9. Андријана Симоновић, ОШ „Учитељ Таса“

10. Невена Томић Стојановић, ОШ „Душан Радовић“

ДЕЖУРСТВО

Учионица 1

1. Љиљана Илић, OШ „Иво Андрић“

2. Маја Пешић, OШ „Вожд Карађорђе“

Учионица 2

1. Лидија Крстић, OШ „Десанка Максимовић“, Чокот

2. Ивана Ћирић Ђорђевић ОШ „Стефан Немања“

Учионица 3

1. Нада Радојковић, Гимназија „Светозар Марковић“

2. Данијела Јокић, ОШ „Бранислав Нушић“, Д. Трнава

Учионица 4

1. Јелена Митић , ОШ „Краљ Петар I“

2. Сребрица Стојановић , ОШ „Први мај“ Трупале

Учионица 5

1. Александра Марковић ,ОШ „Сретен Младеновић Мика“

2. Весна Јовановић , ОШ „Коле Рашић“

Учионица 6

1. Тијана Стојановић, ОШ „Ђура Јакшић“ Јелашница

2. Никола Микешић, ОШ „Ратко Вукићевић“

Учионица 7

1. Ивана Стефановић, ОШ „Бубањски хероји“

2. Љиљана Тодоровић, ОШ „Доситеј Обрадовић“

Учитај још чланака