Коначни резултати и ранг листа са окружног такмичења из страних језика.

Коначни резултати из енглеског језика нису објављени јер чекамо одлуку Друштва за стране језике. Прелиминарни резултати истакнути су у ОШ "Ћеле кула".

Прилози:
Download this file (ИТАЛИЈАНСКИ.pdf)ИТАЛИЈАНСКИ.pdf[ ]134 kB
Download this file (НЕМАЧКИ.pdf)НЕМАЧКИ.pdf[ ]253 kB
Download this file (РУСКИ.pdf)РУСКИ.pdf[ ]153 kB
Download this file (ФРАНЦУСКИ.pdf)ФРАНЦУСКИ.pdf[ ]178 kB

Ниш је ове године добио Позоришни фестивал „Шта драмиш?“, такмичење драмских секција основних и средњих школа. Ученици наше школе наступили су на овом такмичењу са представом „Екологијада“, коју је припремила наставница српског језика Ирена Златковић.

У библиотеци школе наредних дана налазиће се поставка 3Д холограмских уређаја. Ученици имају прилику да изблиза упознају принципе рада апарата и да виде тродимензионалне презентације материјала као што су приказ архитектуре старог Ниша или радови Николе Тесле.

Директоркa школе Зорица Б. Јовановић била је гост Ласер телевизије. Разговарало се о раду школе, успесима ђака, атмосфери која се негује у колективу, али и проблемима у свакодневном раду.