Данас смо прославили 51 годину постојања наше школе и уједно обежили и Дан посвећен Ћирилу и Методију, словенским просветитељима и мисионарима. Хвала свим драгим људима који су допринели да данашња целодневна прослава буде лепша и учинили нас поносним што смо део овог колектива.

Позивамо вас да 17. 5. 2018. године од 18:00  часова у парку Св. Саве, присуствујете манифестацији, XXVIII НЕДЕЉА ЗДРАВЉА УСТА И ЗУБА под слоганом „ЗДРАВИ ЗУБИ У ЗДРАВОЈ ПОРОДИЦИ“

Ученици и наставници ОШ „Ћеле-кула“ за ову прилику спремили су пригодан колажни програм.

Покровитељи манифестације су Стоматологија примарне здрвствене заштите и ГО „Медијана“.

Биће нам задовољство да будете са нама.

Данас је у нашој школи одржан Сајам професионалне оријентације. Скоро све средње школе су биле присутне и ученицима седмог и осмог разреда су представиле свој план и програм и одговарале на свако питање радозналих основаца. Велико задовољство било је видети, не само ученике наше школе, већ и ученике других основних школа који су дошли у пратњи својих наставника.

Овде можете погледати резултате окружног такмичења из страних језика.

Коначни резултати и ранг листа са окружног такмичења из страних језика.

Директоркa школе Зорица Б. Јовановић била је гост Ласер телевизије. Разговарало се о раду школе, успесима ђака, атмосфери која се негује у колективу, али и проблемима у свакодневном раду.