Резултати ученика на такмичењима у школској 2014/2015. години
Наставна област Ученик Разред Наставник Општинско Окружно Државно Олимпијада
Поени Место Поени Место Поени Место Поени Место
Читалачки дневник Војин Марјановић VIII/1 Ирена Златковић   I            
Читалачки дневник Софија Недељковић VI/1 Ирена Златковић   пох.            
Читалачки дневник Тамара Савић VI/2 Ирена Златковић   пох.            
Књижевна олимпијада Јована Велојић VIII/1 Ирена Златковић 16 III            
Књижевна олимпијада Анастасија Костић VII/2 Ирена Здравковић 20 I       III    
Књижевна олимпијада Анђела Радовановић VII/2 Ирена Здравковић 18 II            
Српски језик Филип Тодоровић V/1 Ирена Здравковић 17 II            
Српски језик Теодора Тешић VII/3 Ирена Здравковић 17 II            
Српски језик Маша Николић VII/2 Ирена Здравковић 16 III            
Српски језик Светлана Живић VII/3 Ирена Здравковић 15              
Реп. конкурс(српски јез.) Петра Пејчић VIII/1 Ирена Златковић   пох.            
Реп. конк. Народна библ. Вук Марковић VI/1 Ирена Златковић           I    
Реп. конк. Народна библ. Војин Величковић VIII/1 Ирена Златковић           III    
Физика Јован Аризановић VI/2 Миодраг П.   II 87 I        
Физика Вук Марковић VI/1 Миодраг П.   III            
Физика Милица Милутиновић VI/1 Миодраг П.   пох.            
Мислиша Страхиња Сврзић III/2 Јасмина Гроздановић     100 I        
Мислиша Ана Гојковић IV/1 Љиљана Марковић     100 I        
Мислиша Огњен Јовановић IV/2 Маја Јоцић     100 I        
Мислиша Сташа Карачић IV/1 Љиљана Марковић     100 I        
Мислиша Анђела Милојевић IV/1 Љиљана Марковић     96 II        
Мислиша Софија Станимировић II/1 Драган Митровић     55 III        
Мислиша Павле Миловановић III/1 Гордана Стаменковић     93 III        
Мислиша Јован Аризановић VI/2 Драгана Милошевић     100 I        
Математика Страхиња Сврзић III/2 Јасмина Гроздановић 100 I            
Математика Страхиња Тодорски III/1 Гордана Стаменковић 52              
Математика Ана Гојковић IV/1 Љиљана Марковић 92 I 100 I        
Математика Карачић Сташа IV/1 Љиљана Марковић 80 II 74          
Математика Јовановић Огњен IV/2 Маја Јоцић 80 II 95          
Математика Денић Данило IV/1 Љиљана Марковић 60 пох. 71          
Математика Филип Тодоровић V/1 Љубиша Динић 75 II 93 I        
Математика Јован Аризановић VI/2 Драгана Милошевић 80 II   I        
Математика Софија Недељковић VI/1 Драгана Милошевић 40              
Енглески језик Магдалена Марковић VIII/1 Катарина Миладиновић 36 II            
Енглески језик Стефан Тодоровић VIII/2 Катарина Миладиновић 32 III            
Енглески језик Филип Вукашиновић VIII/1 Катарина Миладиновић 32 III            
Физичко васпитање (пливање) Мила Ранђеловић V/2 Иван Димитријевић   III            
Историја Марко Перовић V/1 Марија Илић 41 II            
Историја Вук Марковић VI/1 Марија Илић 35 III            
Историја Софија Недељковић VI/1 Марија Илић 34 III            
Историја Анастасија Костић VII/2 Марија Илић 43 II            
Историја Маша Николић VII/2 Марија Илић 40 III            
Историја Дуња Стошић VII/2 Марија Илић 39 III            
Историја Нина Гојковић VIII/1 Марија Илић 32 III            
Биологија Софија Недељковић VI/1 Зорица Ђурић 91 I            
Биологија Јован Аризановић VI/2 Зорица Ђурић 86 II            
Биологија Ема Павловић VI/1 Зорица Ђурић 85 II            
Биологија Тамара Савић VI/2 Зорица Ђурић 85 II            
Биологија Магдалена Марковић VIII/1 Зорица Ђурић 71 II            
Биологија Никола Грубач VII/2 Топлица Миљковић 94 I            
Биологија Маша Николић VII/3 Топлица Миљковић 83 II            
Географија Ђорђе Станковић VII/2 Војкан Бојовић 82 II            
Географија Настасија Живковић VII/2 Војкан Бојовић 81 II            
Ликовна Култура. Народна библиотека Вук Марковић VI/1 Сузана Стаменковић           I    
Резултати ученика на такмичењима у школској 2015/2016. години
Наставна област Ученик Разред Наставник Општинско Окружно Државно Олимпијада
Поени Место Поени Место Поени Место Поени Место
Српски језик Анастасија Костић VIII/2 Ирена С. Здравковић   директна проходност            
Српски језик Дуња Стошић VIII/2 Ирена С. Здравковић 18 II            
Српски језик Вук Марковић VII/1 Ирена Златковић 20 I            
Српски језик Софија Недељковић VII/1 Ирена Златковић 16 III            
Књижевна олимпијада Вељко Ђурић V/2 Ирена Златковић 18 II            
Књижевна олимпијада Данило Денић V/1 Ирена Златковић 18 II            
Српски језик Ема Павловић VII/1 Ирена Златковић 16 III            
Српски језик Теодора Тешић VIII/3 Ирена Здравковић   директна проходност            
Српски језик Маша Николић VIII/2 Ирена Здравковић 19 I            
Српски језик Анастасија Костић VIII/2 Ирена Здравковић 19 I            
Српски језик Анђела Радовановић VIII/3 Ирена Здравковић 17 II            
Српски језик Никола Вукша VIII/3 Ирена Здравковић 16 III            
Физика Филип Тодоровић VI/1 Миодраг П. 63 III   III        
Физика Вук Марковић VI/1 Миодраг П. 33 пролаз            
Мислиша Исидора Богдановић II/2 Виолета Милићевић 50 Похвала            
Мислиша Младен Златановић II/1 Мирјана Василев 100 I       II    
Мислиша Страхиња Мијајловић II/1 Мирјана Василев 46 Похвала            
Мислиша Марија Митровић II/1 Мирјана Василев 55 III            
Мислиша Никола Јовановић III/1 Драган Митровић 76 Похвала            
Мислиша Мила Марковић III/2 Мирослав Савић 76 Похвала            
Мислиша Алекса Милојевић III/1 Драган Митровић 76 Похвала            
Мислиша Софија Станимировић III/1 Драган Митровић 100 I       I    
Мислиша Павле Миловановић IV/1 Гордана Стаменковић 78 Похвала            
Мислиша Страхиња Сврзић IV/2 Јасмина Гроздановић 95 II            
Мислиша Страхиња Тодороски IV/1 Гордана Стаменковић 78 Похвала            
Мислиша Огњен Јовановић V/2 Драгана Милошевић 88 Похвала            
Мислиша Сташа Карачић V/1 Драгана Милошевић 91 III            
Мислиша Владимир Стојановић VI/1 Оливера Рашић 86 Похвала            
Мислиша Филип Тодоровић VI/1 Оливера Рашић 86 Похвала            
Математика Софија Станимировић III/1 Драган Митровић 80 II            
Математика Страхиња Сврзић IV/2 Јасмина Гроздановић 100 I            
Математика Страхиња Тодорски IV/1 Гордана Стаменковић 80 II            
Математика Вељко Ђурић V/2 Драгана Милошевић   II            
Математика Огњен Јовановић V/2 Драгана Милошевић   Похвала            
Математика Филип Тодоровић V/1 Оливера Рашић 70 II 80 II 62 III    
Математика Софија Недељковић VII/1 Драгана Милошевић   пролаз            
Математика Милица Милутиновић VII/1 Драгана Милошевић   пролаз            
Физичко васпитање (пливање) Мила Ранђеловић VI/2 Иван Димитријевић   пл. на републ.            
Физичко васпитање (пливање) Љубица Петровић VIII/1 Иван Димитријевић   пл. на републ.            
Историја Јасна Митровић V/2 Марија Илић 42 I            
Историја Татјана Јоцић VI/2 Марија Илић 32 III            
Историја Вук Марковић VII/1 Марија Илић 37 I            
Историја Анастасија Костић VIII/2 Марија Илић 39 I            
Историја Маша Николић VIII/2 Марија Илић 34 III            
Историја Дуња Стошић VIII/2 Марија Илић 36 II            
Биологија Вељко Ђурић V/2 Зорица Ђурић 95 I            
Биологија Огњен Јовановић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Маша Михајловић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Јована Дикић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Марко Перовић VI/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Милица Мијачић VI/2 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Јелена Милутиновић VI/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Мила Ранђеловић VI/2 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Наталија Јоцић VII/1 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Софија Недељковић VII/1 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Ема Павловић VII/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Тамара Савић VII/2 Драгана Жикић   пролаз            
Хемија Вељко Марјановић VII/2 Катица Николић 90 II            
Хемија Ема Павловић VII/1 Катица Николић 76 пролаз