Отворена врата

Отворена врата2018-12-03T00:24:29+00:00

ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Директор школе

Име и презиме Дан и време
Даниела Николић Прва среда у месецу    1730 – 1830

Разредна настава

Име и презиме Одељење Дан и време
Мирјана Василев I Понедељак                                   850 – 935
Виолета Милићевић I Понедељак                                 955 – 1040
Драган Митровић II Понедељак                               1045 – 1130
Мирослав Савић II Среда                                          955 – 1040
Драгана Марковић II Петак                                        1045 – 1130
Маја Ранђеловић III Среда                                        1045 – 1130
Јасмина Гроздановић III Петак                                        1230 – 1330
Љиљана Марковић IV Петак                                        1230 – 1330
Маја Јоцић IV Уторак                                      1045 – 1130

Предметна настава

Име и презиме РС Предмет Дан и време
Оливера Рашић V1 Математика

Рачунарство и информатика

Среда               1045 – 1130
Јелена Радовановић V2 Српски језик и књижевност Понедељак        850 – 935
Марина Николић VI1 Српски језик и књижевност Уторак             1045 – 1130
Снежана Јевтовић VI2 Енглески језик Среда               1045 – 1130
Марија Петровић VII1 Музичка култура Понедељак        955 – 1040
Драгана Жикић VII2 Биологија Среда                 955 – 1040
Драгана Милошевић VIII1 Математика Четвртак          1045 – 1130
Татјана Јандрић VIII2 Физичко васпитање

Изабрани спорт

Четвртак          1320 – 1405
Ирена Златковић Српски језик и књижевност Понедељак      1320 – 1405
Марија Илић Историја Четвртак           1315 – 1400
Павловић Миљана Немачки језик Петак               1140 – 1225
Оливера Младеновић Немачки језик Понедељак        955 – 1040
Милена Радосављевић Енглески језик Четвртак          1130 – 1215
Војкан Бојовић Географија Петак                  850 – 935
Наташа Меденица Географија Уторак                935– 955
Зорица Ђурић Биологија Четвртак            955 – 1040
Вукадин Крстић Математика Четвратак            830 – 800
Миодраг Петровић Физика Петак               1045 – 1130
Катица Николић Хемија Четвртак             850 – 935
Данијела Стојановић Хемија Уторак                935– 955
Бранислав Бојић ТИО

Техника и технологија

Сузана Стаменковић Ликовна култура
Владимир Ристић Физичко васпитање Уторак             1045 – 1130
Иван Димитријевић Физичко васпитање
Марина Ђурић Верска настава