ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

Директор школе

Име и презиме Дан и време
Владимир Ристић Прва среда у месецу    1730 – 1830

Разредна настава

Име и презиме Одељење Дан и време
Анита Богдановић I-1  
Јасмина Гроздановић I-2 Петак 1230 – 1330
Јелена Стојановић I-3  
Љиљана Марковић II-1 Петак 1230 – 1330
Маја Јоцић II-2 Среда прва у месецу 1700 – 1800
Мирјана Василев III-1 Понедељак 850 – 935
Виолета Милићевић III-2 Понедељак 955 – 1040
Драган Митровић IV-1 Понедељак 1045 – 1130
Мирослав Савић IV-2 Среда 955 – 1040
Драгана Марковић IV-3 Петак 1045 – 1130

Предметна настава

Име и презиме РС Предмет Дан и време
Војкан Бојовић   Географија Петак 850 – 935
Сандра Динић   Српски језик и књижевност  
Дамјан Ђорђевић   Верска настава  
Зорица Ђурић   Биологија Четвртак 955 – 1040
Драгана Жикић V-2 Биологија Среда 955 – 1040
Јована Здравковић   Енглески језик  
Ирена Златковић   Српски језик и књижевност Понедељак 1320 – 1405
Сузана Иванчевић Стаменковић   Ликовна култура  
Марија Илић   Историја Четвртак 1315 – 1400
Татјана Јандрић VI-2

Физичко васпитање

Изабрани спорт

Четвртак 1320 – 1405
Андријана Јанковић   Грађанско васпитање  
Марија Јелић   Енглески језик  
Ана Крстић   Немачки језик  
Вукадин Крстић   Математика Четвратак 830 – 800
Наталија Лазаревић   Енглески језик  
Наташа Меденица   Географија Уторак 935– 955
Драгана Милошевић VI-1 Математика Четвртак 1045 – 1130
Оливера Младеновић   Немачки језик Понедељак 955 – 1040
Катица Николић   Хемија Четвртак 850 – 935
Марина Николић VIII-1 Српски језик и књижевност Уторак 1045 – 1130
Миљана Павловић VIII-2 Немачки језик Петак 1140 – 1225
Јелена Пејчић   Физичко и здравствено васпитање  
Марија Петровић V-1 Музичка култура Понедељак 955 – 1040
Миодраг Петровић   Физика Информатика и рачунарство Петак 1045 – 1130
Милена Радосављевић VII-2 Енглески језик Четвртак 1130 – 1215
Оливера Рашић VII-1 Математика
Рачунарство и информатика
Среда 1045 –1130
Марин Станковић   Техника и технологија  
Данијела Стојановић   Хемија Уторак 935– 955