Основна школа „Ћеле-кула“ Ниш2023-12-21T21:34:57+01:00
402, 2024

Резултати ученика наше школе на Општинском такмичењу из страних језика

04. фебруар 2024|Обавештења|

На Општинском такмичењу из енглеског језика сви ученици 7. и 8. разреда пласирали су се на Окружно такмичење:

  • Петар Стевановић (VII-1) – 1. место
  • Андреј Цекић (VII-2) – 2. место
  • Нора Илић (VII-2) – 2. место
  • Давид Маринковић (VII-1) – 3. место
  • Милена Мијачић (VII-1) – 3. место
  • Момчило Станковић (VIII-1) – 1. место
  • Нина Симић (VIII-2) – 1. место
  • Василије Живковић (VIII-2) – 2. место
  • Ена Цветковић (VIII-2) – 3. место

На Општинском такмичењу из немачког језика ученик Лука Радмановић (VII-3) освојио је 3. место и пласирао се на Окружно такмичење.

Честитке свим такмичарима!

102, 2024

Мали хемичари, ученици I-3

01. фебруар 2024|Обавештења|

,,Вода је облак ☁️, вода је снег ❄️, вода је кад-кад леден брег. Вода је пара, вода је киша 🌧, вода је незгода ☔️за једног миша. “

Да вода 💧💧💧 чудо право и какве особине она крије, испитивали су ученици I-3 на часу Света око нас у својој ,,мини лабораторији“  и као прави  мали хемичари 🥼🧪 огледима покушали да проникну у суштину течности  која живот значи – ВОДЕ!

102, 2024

Комисије за преглед тестова на Општинском такмичењу из страних језика

01. фебруар 2024|Обавештења|

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ДРУГИХ СТРАНИХ ЈЕЗИКА (3.2.2024.)

 КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

  1. Ана Костадиновић – ОШ „Мирослав Антић“
  2. Милена Ђокић – ОШ „Коле Рашић“
  3. Јасмина Бођанац Дудић – ОШ „Душан Радовић“
  4. Тамара Николић – ОШ „Душан Радовић“
  5. Маја Колџић – ОШ „Вожд Карађорђе“
  6. Александра Костић – ОШ „Вожд Карађорђе“
  7. Љубена Маринковић – ОШ „Ратко Вукићевић“
  8. Миладин Живановић – ОШ „Др Зоран Ђинђић“
  9. Сузана Ранђеловић – ОШ „Цар Константин“
  10. Марија Стојановић – ОШ „Учитељ Таса“
  11. Сања Јовановић – ОШ „Учитељ Таса“
  12. Александра Петровић – ОШ ,,Свети Сава“
  13. Ивана Кнежевић – ОШ „Стефан Немања“
  14. Ивана Милошевић – ОШ „Чегар“
  15. Теодора Стојменовић – ОШ „Десанка Максимовић“ Чокот
  16. Сања Ђелић – ОШ „Иво Андрић“, Ниш
  17. Нађа Стаменковић – ОШ „Бубањски хероји“

РЕЗЕРВЕ:

  1. Соња Нинковић Стојановић – ОШ „Мирослав Антић“
  2. Ивана Илић – ОШ „Радоје Домановић“
  3. Тијана Фурланич – ОШ „Радоје Домановић“
  4. Александра Костић – ОШ „Цар Константин“
  5. Марија Шуњеварић – ОШ „Свети Сава“
  6. Марија Капетановић – ОШ „Сретен Младеновић Мика“

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК 

  1. Ана Кражић Ћебић – Гимназија „9.мај“
  2. Душан Бабић – Прва нишка гимназика „Стеван Сремац“
  3. Јелена Јелић – ОШ „Душан Радовић“

РУСКИ ЈЕЗИК 

  1. Мирјана Крстић
  2. Миљана Станимировић – ОШ „Лела Поповић“ Миљковац
  3. Наташа Цакић – ОШ „Први мај“, Трупале 

ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК 

  1. Миљана Миладиновић – ОШ „Ратко Вукичевић“
  2. Александра Срдановић – ОШ „Цар Константин“
  3. Милена Јовановић – ОШ „Учитељ Таса“

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ EНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА (4.2.2024.)

 КОМИСИЈА ЗА ПРЕГЛЕД ТЕСТОВА

VII РАЗРЕД

  1. Сузана Пилавџић – ОШ „Вожд Карађорђе“
  2. Митровић Јелена – ОШ „Чегар“
  3. Марија Вучковић – ОШ „Цар Константин“
  4. Тијана Стојановић – ОШ „Ђура Јакшић“
  5. Андријана Симоновић – ОШ „Учитељ Таса“
  6. Невена Томић Стојановић – ОШ „Душан Радовић“
  7. Мирјана Стојановић – ОШ „Стеван Синђелић“
  8. Драгана Обрадовић – ОШ „Бранко Миљковић“
  9. Александра Златковић – ОШ „Свети Сава“
  10. Ана Медојевић – ОШ „Десанка Максимовић“, Чокот
  11. Маја Станковић – ОШ „Надежда Петровић“, Сићево
  12. Љиљана Илић – ОШ „Иво Андрић“
  13. Дорис Јовановић Митић – ОШ „Милан Ракић“, Медошевац
  14. 14.Татјана Стојковић – Ждраљевић –  ОШ „Милан Ракић“, Медошевац
  15. Татјана Вучковић – ОШ „Милан Ракић“, Медошевац
  16. Сребрица Стојановић – ОШ „Први мај“ Трупале
  17. Драгана Старинац – ОШ „Бранко Радичевић“, Габровац

РЕЗЕРВЕ:

  1. Јасмина Видојковић Величковић – ОШ „Ратко Вукићевић“
  2. Јелена Вукадиновић – ОШ „Карађорђе“

     VIII РАЗРЕД

  1. Александра Павловић – ОШ „Вожд Карађорђе“
  2. Ирена Ранђеловић – ОШ „Мирослав Антић“
  3. Оливера Стаменковић – ОШ „Коле Рашић“
  4. Нинослава Николић – OШ „Краљ Петар I“
  5. Марија Здравковић – ОШ „Чегар“
  6. Јасмина Видојковић Величковић – ОШ „Ратко Вукићевић“
  7. Весна Илић – ОШ „Радоје Домановић“
  8. Валентина Банковић – ОШ „Цар Константин“
  9. Весна Ристић – ОШ „Учитељ Таса“
  10. Лидија Вукићевић Бишевац – ОШ „Душан Радовић“
  11. Бојан Кумић – ОШ „Бранко Миљковић“
  12. Сузана Ристић – ОШ „Стефан Немања“
  13. Драгана Крстић – ОШ „Свети Сава“
  14. Татјана Стојановић – ОШ „Иво Андрић“, Ниш
  15. Јелена Ђорђевић – ОШ „Иво Андрић“, Ниш
  16. Јована Здравковић – Гимназија „С.Марковић“
  17. Злата Јовановић – ОШ „Иван Горан Ковачић“
  18. Драгана Благојевић – ОШ „Др Зоран Ђинђић“

РЕЗЕРВЕ:

  1. Јелена Митић – OШ „Краљ Петар I“
  2. Наташа Кодерман – ОШ „Др Зоран Ђинђић“
Go to Top