Резултати ученика на такмичењима у школској 2015/2016. години
Наставна област Ученик Разред Наставник Општинско Окружно Државно Олимпијада
Поени Место Поени Место Поени Место Поени Место
Српски језик Анастасија Костић VIII/2 Ирена С. Здравковић   директна проходност            
Српски језик Дуња Стошић VIII/2 Ирена С. Здравковић 18 II            
Српски језик Вук Марковић VII/1 Ирена Златковић 20 I            
Српски језик Софија Недељковић VII/1 Ирена Златковић 16 III            
Књижевна олимпијада Вељко Ђурић V/2 Ирена Златковић 18 II            
Књижевна олимпијада Данило Денић V/1 Ирена Златковић 18 II            
Српски језик Ема Павловић VII/1 Ирена Златковић 16 III            
Српски језик Теодора Тешић VIII/3 Ирена Здравковић   директна проходност            
Српски језик Маша Николић VIII/2 Ирена Здравковић 19 I            
Српски језик Анастасија Костић VIII/2 Ирена Здравковић 19 I            
Српски језик Анђела Радовановић VIII/3 Ирена Здравковић 17 II            
Српски језик Никола Вукша VIII/3 Ирена Здравковић 16 III            
Физика Филип Тодоровић VI/1 Миодраг П. 63 III   III        
Физика Вук Марковић VI/1 Миодраг П. 33 пролаз            
Мислиша Исидора Богдановић II/2 Виолета Милићевић 50 Похвала            
Мислиша Младен Златановић II/1 Мирјана Василев 100 I       II    
Мислиша Страхиња Мијајловић II/1 Мирјана Василев 46 Похвала            
Мислиша Марија Митровић II/1 Мирјана Василев 55 III            
Мислиша Никола Јовановић III/1 Драган Митровић 76 Похвала            
Мислиша Мила Марковић III/2 Мирослав Савић 76 Похвала            
Мислиша Алекса Милојевић III/1 Драган Митровић 76 Похвала            
Мислиша Софија Станимировић III/1 Драган Митровић 100 I       I    
Мислиша Павле Миловановић IV/1 Гордана Стаменковић 78 Похвала            
Мислиша Страхиња Сврзић IV/2 Јасмина Гроздановић 95 II            
Мислиша Страхиња Тодороски IV/1 Гордана Стаменковић 78 Похвала            
Мислиша Огњен Јовановић V/2 Драгана Милошевић 88 Похвала            
Мислиша Сташа Карачић V/1 Драгана Милошевић 91 III            
Мислиша Владимир Стојановић VI/1 Оливера Рашић 86 Похвала            
Мислиша Филип Тодоровић VI/1 Оливера Рашић 86 Похвала            
Математика Софија Станимировић III/1 Драган Митровић 80 II            
Математика Страхиња Сврзић IV/2 Јасмина Гроздановић 100 I            
Математика Страхиња Тодорски IV/1 Гордана Стаменковић 80 II            
Математика Вељко Ђурић V/2 Драгана Милошевић   II            
Математика Огњен Јовановић V/2 Драгана Милошевић   Похвала            
Математика Филип Тодоровић V/1 Оливера Рашић 70 II 80 II 62 III    
Математика Софија Недељковић VII/1 Драгана Милошевић   пролаз            
Математика Милица Милутиновић VII/1 Драгана Милошевић   пролаз            
Физичко васпитање (пливање) Мила Ранђеловић VI/2 Иван Димитријевић   пл. на републ.            
Физичко васпитање (пливање) Љубица Петровић VIII/1 Иван Димитријевић   пл. на републ.            
Историја Јасна Митровић V/2 Марија Илић 42 I            
Историја Татјана Јоцић VI/2 Марија Илић 32 III            
Историја Вук Марковић VII/1 Марија Илић 37 I            
Историја Анастасија Костић VIII/2 Марија Илић 39 I            
Историја Маша Николић VIII/2 Марија Илић 34 III            
Историја Дуња Стошић VIII/2 Марија Илић 36 II            
Биологија Вељко Ђурић V/2 Зорица Ђурић 95 I            
Биологија Огњен Јовановић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Маша Михајловић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Јована Дикић V/2 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Марко Перовић VI/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Милица Мијачић VI/2 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Јелена Милутиновић VI/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Мила Ранђеловић VI/2 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Наталија Јоцић VII/1 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Софија Недељковић VII/1 Зорица Ђурић   пролаз            
Биологија Ема Павловић VII/1 Драгана Жикић   пролаз            
Биологија Тамара Савић VII/2 Драгана Жикић   пролаз            
Хемија Вељко Марјановић VII/2 Катица Николић 90 II            
Хемија Ема Павловић VII/1 Катица Николић 76 пролаз