Такмичења

Такмичења2021-08-31T03:31:33+02:00

Резултати ученика на такмичењима у школској 2020/21. години

Наставна област

Ученик Разред Наставник

Општински ниво

Место

Окружни ниво

Место

Републички ниво

Место

Олимпијада

Место

Књижевна олимпијада

Јована Раденковић VIII2 Марина Николић   III    

Српски језик

Јована Раденковић VIII2 Марина Николић II III учешће  

Српски језик

Софија Станимировић VIII1 Марина Николић III III    

Српски језик

Дуња Пекић III2 Виолета Милићевић II III    

Историја

Никола Јовановић VIII1 Марија Илић I I учешће  

Физика

Матеја Сврзић VI1 Миодраг Петровић I      

Хемија

Милена Павловић VII2 Данијела Стојановић III учешће    

Хемија

Младен Златановић VII1 Данијела Стојановић I I    

Математика

Дуња Владимировић III1 Мирјана Василев I      

Математика

Гроздановић Лука IV Мирослав Савић III      

Математика

Вељко Перовић IV Мирослав Савић II похвала    

Математика

Младен Златановић VII1 Оливера Рашић I      

Математика

Исидора Богдановић VII2 Оливера Рашић II      

Математика

Андрија Ђокић III2 Виолета Милићевић II      

Ликовна култура („Мали Пјер“)

Вук Арсић I3 Јелена Стојановић I III    

Ликовна култура („Мали Пјер“)

Милица Јовановић II2 Маја Јоцић III II    

Ликовна култура

(„Мали Пјер“)

Тара Стаменков I3 Јелена Стојановић II      

Ликовна култура („Мали Пјер“)

Исидора Богдановић VII2 Сузана И. Стаменковић I      

Ликовна култура („Мали Пјер“)

Михајло Цветковић VI2 Сузана И. Стаменковић II      

Ликовна култура („Мали Пјер“)

Младен Златановић VII1 Сузана И. Стаменковић III      

Енглески језик

Софија Станимировић VIII1 Милена Радосављевић III II учешће  

Немачки језик

Мила Марковић VIII2 Миљана Павловић III      

Такмичења 2018/2019.

Дописна математичка олимпијада

Име и презиме ученика Одељење Име и презиме наставника Друго коло

(бр. поена)

Финале-републички ниво

(освојено место)

Младен Златановић 5-1 Оливера Рашић 100 III
Исидора Богдановић 5-2 Оливера Рашић 100 II

Математичка интернет олимпијада

Име и презиме ученика Одељење Име и презиме наставника Први и друго коло

(број поена)

Финале-републички ниво

(освојено место)

Младен Златановић 5-1 Оливера Рашић 17 I

Девета математичка интернет олимпијада

07. децембра 2018|Такмичења|

Наш ученик петог разреда, Младен Златановић је освојио 1. место на Републичком финалу ДЕВЕТЕ МАТЕМАТИЧКЕ ИНТЕРНЕТ ОЛИМПИЈАДЕ.  Такмичење је одржано у „Архимедесу“ у Београду (Музичка школа „Мокрањац“). Младен

Дописна математичка олимпијада

29. новембра 2018|Такмичења|

Наши ученици петог разреда, Исидора Богдановић и Младен Златановић освојили су друго и треће место редом, на финалу Дописне математичке олимпијаде. Двоје ученика је, након веома успешног проласка