Прославили смо 51 годину постојања наше школе и уједно обежили и Дан посвећен Ћирилу и Методију, словенским просветитељима и мисионарима. Хвала свим драгим људима који су допринели да данашња целодневна прослава буде лепша и учинили нас поносним што смо део овог колектива.

Гледали смо ауторску представу ученика осмог разреда „Породица 21. века“. Наша талентована деца петог, шестог и осмог разреда су показала како то раде велики глумци. Уживали смо у извођењу наших малих хориста, али и вредних и талентованих играча фолклорног ансамбла Мозаик. Наградили смо наше најуспешније такмичаре и похвалили њихов труд и залагање. На крају, видели смо и наше предшколце – наше будуће ученике, који су се представили наступом који су припремили са својом васпитачицом.

Хвала деци, родитељима, вредним учитељима и наставницима, и драгим гостима који су са нама поделили ову радост.