Наши ученици петог разреда, Исидора Богдановић и Младен Златановић освојили су друго и треће место редом, на финалу Дописне математичке олимпијаде.

Двоје ученика је, након веома успешног проласка у првом и другом колу, са максималним бројем поена, позвано на Велико републичко финале Дописне математичке олимпијаде, где су, у пратњи наставнице Оливере Рашић, показали своје изузетно знање. Финале је организовано по правилима писмено-усмене олимпијаде, док су прво и друго коло били вид дописног математичког појединачног такмичења у решавању специјалних конкурсних задатака из математике. Идеја овог такмичења је да се ученици, наставници, па и родитељи, баве математиком решавајући лепе математичке задатке.