У четвртак, 17. 5. 2018. у парку Светог Саве, наша школа је, у сарадњи са Стоматологијом примарне здравствене заштите и градском општином Медијана, организовала манифестацију обележавања XXVIII недеље здравља уста и зуба. Тема манифестације била је „Здрави зуби у здравој породици“ и захваљујући креативности ученика и наставника ОШ „Ћеле-кула“, као и њихових сарадника и пријатеља, припремљен је занимљив програм за све оне који су својим доласком улепшали ову манифестацију.

У програму су учествовали: ансамбл Мозаик под вођством пријатеља и сарадника наше школе Марјана Здравковића, коме се и овом приликом захваљујемо на дивној сарадњи; хор ОШ „Ћеле-кула“, наши дивни Лептирићи; ученици ОШ „Ћеле-кула“ који су извели ауторску представу „Здрави зуби у породици 21. века“ и својом фантастичном глумом одушевили све нас. У реализацији представе помогле су им: наставница српског језика Марина Николић, наставница ликовне културе Сузана Иванчевић Стаменковић која је осмислила сценографију и Ива Радовановић, ученица шестог разреда, која је казивала песму Пери зубе. На манифестацији су проглашени и најбољи ликовни и литерарни рад на тему „Здрави зуби у здравој породици“. Ученицима који су аутори ових радова – Алекси Лукићу и Јовани Раденковић биће додељене награде на Дану школе, 24. 5. 2018. манифестацију је својим обраћањем публици затворила др Миљана Петровић Пунашевац, пријатељ промоције Стоматологије примарне здравсtвене заштите.